Skip to main content

Datum Sporttoernooi 2024

Sporttoernooi aankondiging

Het 72e NSG-Sporttoernooi is op dinsdag 3 en  woensdag 4 september 2024. Op maandag 2 september kan men aanreizen.

Lees meer op Sporttoernooi

Met sportieve groet

Bestuur NSG-Sport

Contactpersonen

Contactpersonen

Contactpersonen
Nr. Naam afd. Contactpersoon E-mailadres
2: PI Almelo Niendure Marco Steinmeijer m.steinmeijer@dji.minjus.nl
3: PI Almelo Karelskamp Anne de Jong a.de.jong@dji.minjus.nl
12: Justitieel Complex Zaanstad Jan van Hemert j.van.hemert@dji.minjus.nl
15: PI Arnhem Jeroen Dijkman j.dijkman@dji.minjus.nl
17: JC Schiphol Harry Dasselaar h.dasselaar@dji.minjus.nl
18: CTP Veldzicht J.H. Vogelzang j.vogelzang@dji.minjus.nl
19: RJJI Den Hey-Acker Toine Diepstraten toine.diepstraten@dji.minjus.nl
23: Almata Den Dolder VACATURE  
24: PI Dordrecht R. van Dijk r.van.dijk@dji.minjus.nl
    Chris Gerritsen c.gerritsen@dji.minjus.nl
25: PI Zuid Oost loc. Ter Peel M. Matheeuwsen m.matheeuwsen@dji.minjus.nl
    Eric Cornelissen e.cornelissen@dji.minjus.nl
26: Justitiele ICT Organisatie Bianca Kooij b.kooij@dji.minjus.nl
27: PI Grave Rick Kusters rick.kusters@dji.minjus.nl
29: PI Haaglanden Kees van Duijn k.van.duijn@dji.minjus.nl
35: DJI Hoofdkantoor VACATURE  
37: JC Zeist M. van Hage m.hage@dji.minjus.nl
38: FPC Dr. S. van Mesdag VACATURE  
43: PI Alphen aan de Rijn Sandro Tarantino s.tarantino@dji.minjus.nl
46: PI Leeuwarden Simon Aronds s.aronds@dji.minjus.nl
    Anne-Minke Dijkstra a.dijkstra@dji.minjus.nl
49: PI Middelburg Remco Potter r.potter@dji.minjus.nl
50: PI Utrecht loc. Nieuwersluis Evert Verbruggen e.verbrugg@dji.minjus.nl
51: Detentiecentrum Rotterdam Femke Overman f.overman@dji.minjus.nl
52: JJI De Heuvelrug Overberg D. de Hoop dickdhoop@dji.minjus.nl
54: PI Zuid Oost loc. Roermond Lian Berden-Clevis l.clevis@dji.minjus.nl
56: PI Rotterdam loc. De Schie F. Cheyenne c.v.friderici@dji.minjus.nl
57: PI Ter Apel Dick Everts d.everts@dji.minjus.nl
58: PI Sittard Henk Bisschoff h.bischoff@dji.minjus.nl
61: NIFP Pieter Baan Centrum Marcel van Stralen m.v.stralen@dji.minjus.nl
62: FPC Oostvaarderskliniek Ilse van Hooff i.van.hoof@dji.minjus.nl
    Danny den Doel d.doel@dji.minjus.nl
63: FPC De Rooyse Wissel Jill van Dijken jillvandijken@derooysewissel.nl
64: Dienst Vervoer en Ondersteuning (DV&O) A. de Vries a.dvries@dji.minjus.nl
65: PI Veenhuizen Agnes Harmers a.harmers@dji.minjus.nl
69: PI Vught Angela van Gemert a.vangemert@dji.minjus.nl
70: RJI Hunnerberg Demi van Boxtel d.v.boxtel@dji.minjus.nl
    Max Lenderink m.lenderink@dji.minjus.nl
71 SSC DJI Desmond Ywema d.ywema@dji.minjus.nl
74: RIM De Lindenhorst VACATURE  
75: PI Achterhoek Djeremy Zandvliet d.zandvliet@dji.minjus.nl
77: PI Zwolle Dave de Bokx d.debokx@dji.minjus.nl
    Patricia Kroeze  
80: PI Lelystad Ferry Marijt f.marijt@dji.minjus.nl
    Femke Overman f.overman@dji.minjus.nl
81: PI Rotterdam loc. Hoogvliet M. Burleson m.burleson@dji.minjus.nl
82: PI Krimpen aan de IJssel Hannah Klijn h.klijn@dji.minjus.nl
84: PI Heerhugowaard Douwe Dekker d.dekker@dji.minjus.nl
87: JJI De Hartelborgt Rene van der Veeke r.veeke@dji.minjus.nl
88: JJI Teylingereind Cees Pina c.pina@teylingereind.nl
89: Opleidinginstituut DJI Hilde van Roekel h.v.roekel@dji.minjus.nl
90: De Pompestichting Erwin Groeneveld erwin01@hotmail.com
92: Trajectum loc. Boschoord Roderik Twint twintroderik@hotmail.com
93: PI Nieuwegein Tirza Kosker-Jansen t.jansen@dji.minjus.nl